apartamenty

Apartamenty

Przeznaczyliśmy dla Gości dwa samodzielne apartamenty (40m2). Każdy składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem, „saloniku” z wyposażonym aneksem kuchennym i dodatkowym miejscem do spania oraz z nowoczesnej łazienki z natryskiem.

Apartament Pomarańczowy (piętro) przez wielkie podwójne okno otwiera się na przepiękną, rozległą zachodnią perspektywę. Może być znakomitym stanowiskiem dla fotoamatorów. Widać stamtąd pobliską grupę starych brzóz – siedlisko wielu ptaków, półdzikie łąki, na których za dnia królują żurawie i bociany, a wieczorami buchtują dziki, zagajniki, obok których odbywa się rykowisko jeleni, dalej – bezkresne lasy. Magiczne efekty oparów, szadzi, zachodzącego słońca.

Apartament Zielony (parter) ma do dyspozycji własny zadaszony ganek, na którym miło jest zjeść śniadanie lub sączyć wino oglądając piękne widoki. Dodatkowo kominek –„koza” pogłębia domowy nastrój w chłodne wieczory.

Apartamenty nie są wyposażone w TV. Dobry zasięg GSM umożliwia sprawne korzystanie z łącza Internetu mobilnego.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków i wydajny system grzewczy umożliwiają swobodne korzystanie z wody i komfort termiczny niezależnie od pory roku.
Wewnątrz zabudowań całego siedliska nie wolno palić tytoniu i używać otwartego ognia.
W lecie do dyspozycji Gości rozstawiony jest namiot-altana z ogrodowymi meblami i miejscem do grillowania.